GARMINY i inne GPSy

W czasie wyjazdów terenowych, a zwłaszcza wypraw 4×4 w odległe miejsca, niezwykle ważnym elementem staje się nawigacja GPS.

Polecamy przede wszystkim niezawodną i uznaną markę GARMIN i jej dedykowane do konkretnych aktywności urządzenia nawigacyjne. Najlepszym rozwiązaniem specjalnie dla turystów off-road jest GPSMap 276cx, czyli kontynuacja legendarnej serii używanej m.in. na Dakarze.

Obsługa wyjazdowa GPS

Jeżeli chcesz samodzielnie zorganizować wyjazd w określone miejsce, możemy pomoc w przygotowaniu trasy. Wgramy odpowiedniego tracka, przygotujemy pakiet interesujących punktów do odwiedzenia. Zaznaczymy biwaki. Doradzimy dobór map i wgramy je do twojego GARMINA lub innego urządzenia nawigacyjnego np. tabletu

Sprzedaż urządzeń i akcesoriów firmy GARMIN

Oferujemy wyposażanie samochodów terenowych w urządzenia GPS i akcesoria GARMIN. Oferujemy rozwiązania dedykowane wyjazdom ekspedycyjnym: lokalizacja – GPS, Glonass, Galileo, Beidou, telefonia satelitarna, lokalizatory, wzywanie pomocy – akcji ratunkowej.

GPSMap 276cx – Powrót legendy

Ten kombajn dedykowany do terenowych sportów motorowych i wypraw 4×4 spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nowy bardzo jasny ekran o przekątnej 5”, bardzo dobrym kontraście i widoczności nawet w słońcu. Ekran, którego nie wypalcujesz, bo cała obsługa oparta jest na klasycznych klawiszach w układzie, który znasz z poprzedniej serii tego GPSMapa. Bardzo mocna bateria, gniazdo podpięcia anteny zewnętrznej. Mapy satelitarne BirdsEye i mapy pogodowe. Możliwość komunikowania się ze smartfonem, udostępnianie lokalizacji. To tylko niektóre z atutów tego urządzenia. Polecany dla profesjonalistów nieszukających rozwiązań kompromisowych.

GARMIN inReach – zawsze w zasięgu

Nowy komunikator satelitarny z funkcją nawigacji, śledzenia i wzywania pomocy. Jako nawigator polecany raczej do użytku ręcznego, ale nieodzowne urządzenie awaryjne przy wyjazdach w rejony, gdzie spodziewamy się braku zasięgu sieci GSM. Dzięki obsłudze systemu ratunkowego GEOS możemy poczuć się bezpiecznie i komfortowo. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb wybieramy plan taryfowy i cieszymy się możliwością komunikacji tekstowej, prognozami pogody i udostępnianiem pozycji. W taryfie Freedom optymalny plan za 40€/mc. bez umów długoterminowych.

GARMIN Montana 610, 680 i 680t

Wszechstronne urządzenie nawigacyjne, sprawdzające się zarówno na quadach jak i w samochodach terenowych. Dotykowy ekran zapewnia swobodę obsługi, a wytrzymała obudowa bezpieczeństwo użytkowania. Pojemny akumulator może zostać w miarę potrzeby wymieniony na baterie typu AA (paluszki). Kompaktowy rozmiar sprawia, że Montana może być wykorzystana zarówno jako ręczniak, jak i nawigacja samochodowa lub rowerowa. Aparat fotograficzny pomaga szybko zapisywać waypointy, a dodatkowe programowanie wgrywać satelitarne obrazy terenu Bird’s Eye. Jeżeli szukasz wszechstronnego odbiornika GPS wybierz serię Montana.