Wyprawy 4×4

Poszukujesz nowych doznań? Masz samochód terenowy, ale nie chcesz go topić w błocie po klamki? Chcesz spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w niestandardowy sposób, odkrywając nowe miejsca, smaki i poznając inne kultury?

Mamy dla ciebie pomysł na spełnienie tych wszystkich marzeń. Zabierz się z nami w podróż – wyprawę off-roadową. Samochód z napędem na 4 koła daje niestandardowe możliwości przemierzania przestrzeni :). Zobaczymy miejsca, o których inni tylko czytają, posmakujemy potraw, które widziałeś w telewizji i poznamy zwyczaje i tradycje zanikające… jeszcze zdążymy!

Plan podróży i imprez na rok 2020

Klubowe narty Bukovel 19-25.01

Coroczna narciarska wyprawa do najlepszego ośrodka zza wschodnią granicą czyli Bukovela. Ponad 70 km tras o pełnym przekroju trudności, wspaniała infrastruktura (wszystkie wyciągi krzesełkowe), wiele atrakcji dodatkowych i doskonała kuchnia – tak w skrócie można scharakteryzować to centrum zimowej rozrywki.

Babskie Szutrowisko 7-8.03

Terenowe spotkanie z okazji 8 marca czyli dnia goździka i pończoch. Impreza terenowa podczas której zwiedzimy północną część Jury. Spotykamy się na Pustyni Siedleckiej gdzie zostaną przeprowadzone specjalne przygotowane konkurencje z okazji Dnia Kobiet. Po zakończeniu rywalizacji ruszycie na roadbookową trasę przez najdziksze ostępy Jury Północnej. W środku trasy w malowniczej scenerii czekać na Was będzie ognisko z kiełbaskami i coś rozgrzewającego do picia. Zakończymy na żwirowni gdzie rozegramy ostatnie konkursy i quizy.
Wieczorem organizujemy spotkanie integracyjne z tańcami.
Sala, menu bankietowe z napojami, muzyka, alkohol we własnym zakresie.
Wpisowe na imprezę 300 zł: trasa – roadbook (ok 50-60km), materiały startowe, naklejka imprezowa, konkursy i motoryzacyjne i integracyjne, gadżety dla dziewczyn, ognisko na trasie. 3 i 4 osoba w samochodzie: 60 zł/os. Hotel i bankiet – www.hotel-kinga.pl. Cena hotel i wyżywienie: 390 zł
W cenie: nocleg w pokojach 2os. śniadanie, kolacja bankietowa (2 posiłki gorące, zimna płyta, 5 przekąsek, woda, soki, kawa i herbata), sala do tańczenia z nagłośnieniem i światłami.

Podlaska Majówka – Jałowy Róg 01-03.05

W tym roku wybieramy się większą brygada na Jałowy Róg Stanica Wodna PTTK nad Czarną Hańczą gdzie będziemy mieli swoją bazę wypadową. Zwiedzimy okolice kanału Augustowskiego, przejedziemy przez wszystkie śluzy jakie tylko będzie się dało. Wyskoczymy do Grodna, popływamy kajakiem. Na pewno pojeździmy z RBReaderem po turystycznych roadbookach w okolicy.

Złombol 2020 – Transcontinental czyli Turcja 20-29.06

14 edycja Transkontynentalna. Wyjątkowa destynacja Turcja a dokładnie Burhaniye. W tym roku ogłosiliśmy rekrutacje do teamu 3 Żuli z Żiguli. Jest nas już 8 osób ajeżeli znajdą się jeszcze 4 to pojedziemy wszystkimi naszymi 3 pojazdami. Trasa wiedzie przez: Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię a następnie Turcje. Wracać będziemy zapewnie przez Grecję, Macedonię i Serbię żeby nie było nudno 🙂 Chętnych prosimy o kontakt. Warunki wyjazdu na prv!

DejaVu powrót do Odessy 17-30.08

Na koniec wakacji spakujemy nasze wyprawówki i ruszymy na Ukrainę. Głównym celem naszego wyjazdu będzie Odessa. Miasto cudowne do zwiedzania, pięknie położone z bogatą historia, którą czuć podczas spacerów uliczkami tej czarnomorskiej perły. Zanim jednak dotrzemy nad brzeg morza zamierzamy przejechać połoninami: Borżawa, Krasna i Swidowiec. Udamy się do polskich zamków w Chocimiu i Kamieńcu Podolskim. Po drodze chcemy także zwiedzić Muzeum Strategicznych Wojsk Rakietowych. Na koniec wyprawy odpoczniemy nad morzem w okolicach Izmaił. Rumuńskimi i słowackimi drogami dotrzemy do domu.

Pożegnanie Lata

Tradycyjna klubowa wyprawa na koniec letniego sezonu. Kiedy jesień się zaczyna w górach, słońce daje piękne kolory zachodząc nad szczytami Świdowca i Krasnej. Feeria barw w karpackich lasach przyprawia o zawrót głowy. Jest to też jedna ostatnich szans na ognisko na biwaku i posmakowanie sławnej już “Kiełbasy od Stacha” przypieczonej na żywym ogniu. W tym roku, tak jak w poprzednim, startujemy z Jasini i tam też się spotykamy. Wracać będziemy szczytami, a spać w gościnnych dolinach w zaprzyjaźnionych ośrodkach turystycznych.

Jurajskie Motywacje – roadbookowanie na Jurze 11.11

Tegoroczna edycja, tak jak i poprzednia, będzie miała trochę krótszego roadbooka i kilka prób przejazdu. Wieczorem spotkamy się na imprezie muzycznej w jednym z hoteli na Jurze. Którym? To jeszcze niespodzianka. Aby wziąć udział w imprezie należy posiadać samochód na minimum oponach AT i obsługiwać aplikację RBReader, papieru ze wzglęgu na ekologię nie marnujemy!

Łomot IV 5-6.12

Impreza w ramach Ogólnopolskiej Terenowej Integracji dla Choinki. Jak co roku czeka na Was zadanie w postaci przywiezienia fantów, które później zapakujemy do worków Św. Mikołaja i przekażemy dzieciom z gminy Płaska. To już IV edycja turystyczno-przeprawowej imprezy 4×4. Baza imprezy na stanicy kajakowej Jałowy Róg PTTK. Czego spodziewać się w tym roku? To proste… Jeszcze więcej terenów do przeprawy i jeszcze bardziej wyszukane zadania szpiegowskie dla Turystyka no i oczywiście wspaniałe krajobrazy. Turystyk jedzie na bardzo ciekawym roadbookiem a przygoda krótszym ale z ciekawymi próbami. Dla każdego coś miłego. Ile bunkrów odnajdziecie w tym roku?
Koszty: 250zł załoga 2os. każda dodatkowa osoba 30zł dzieciaki 15zł
Spotykamy się o 10:00 Jałowy Róg // Impreza Turystyczno- Przeprawowa z elementami rywalizacji.
W cenie: dyplomy, puchary, nagrody, poczęstunek przy ognisku na zakończenie dnia…