Imprezy integracyjne

Obsługujemy i organizujemy imprezy integracyjne z udziałem samochodów terenowych i quadów. Oferujemy przygotowanie tras turystyczno-krajoznawczych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Podlasiu. Dysponujemy kilkunastoma pojazdami marki Land Rover Discovery i kilkoma quadami Kymco MXU.

Nasze trasy wiodą pomiędzy zamkami wyżyny jurajskiej, śluzami wodnymi Augustowszczyzny. Na szlaku można spotkać zachwycające krajobrazy i bajeczne widoki. Tereny, na których organizujemy przejazdy, przesiąknięte są historią i były świadkiem ważnych wydarzeń. Dzięki nam nie tylko zwiedzisz okolicę, ale także poznasz jej zabytki i ciekawe miejsca.

 

Turystyka off-road na Jurze

Naszą specjalizacją są imprezy krajoznawcze z elementami nawigacji terenowej. Podczas wycieczek z nami zwiedzisz, poruszając się szutrowymi drogami, najpiękniejsze i najbardziej interesujące miejsca na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W trakcie imprez staramy się zapoznawać uczestników z tajnikami czytania roadbooków i map oraz orientacji w terenie.

Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w GPS GARMIN z odpowiednimi mapami oraz CB radio do bezpośredniej komunikacji pomiędzy załogami. Dzięki naszej autorskiej aplikacji RBReader z wbudowanym metromierzem mamy do dyspozycji pokaźną bibliotekę krajoznawczych tras.

4×4 na Podlasiu

Swoją bazę na Podlasiu mamy w okolicach Augustowa, na Stanicy Wodnej Jałowy Róg PTTK. Tu wytyczyliśmy kilka tras, które oprócz atrakcyjności terenowej, poprowadzą Was od śluzy do śluzy, brzegiem kanału Augustowskiego, mostami nad Czarną Hańczą, Nettą, Rospudą i Marychą.

Teren pogranicza daje nam wspaniałe możliwości rozszerzania horyzontów, a co za tym idzie kierunków wyjazdów. Możemy się udać na Litwę do Druskiennik lub Grodna na Białorusi. Dzięki współpracy turystycznej, po dopełnieniu krótkiej formalności, możemy przekroczyć granicę z Białorusią zarówno rowerem i kajakiem przejściem na Śluzie Kurzyniec.

Imprezy przygodowe

Oprócz samochodów terenowych dysponujemy całym wachlarzem dodatkowych atrakcji, które wzbogacą program wyjazdu integracyjnego:

  • quady
  • kajaki
  • paintball
  • wiatrówki
  • łuki
  • rowery

Dzięki doskonałej znajomości terenu tworzymy oryginalne scenariusze gier terenowych z udziałem różnych środków transportu i zadaniami dodatkowymi.